Pilnvērtīga ādas kopšana


Strauss ir diezgan atpazīstams savu krāšņo spalvu, ekstravagantās ādas vai diētiskās gaļas dēļ, taču šie putni slēpj vēl kādu nozīmīgu īpašību - taukus.

Apstrādāti strausu tauki izmantojami visa ķermeņa ādas kopšanai. To konsistence un ''uzvedība'' ir ļoti līdzīga jau pierastajai un visiem zināmajai kokosriekstu eļļai, tomēr sevī tie slēpj ko daudz vērtīgāku. Strausu tauku sastāvā ir liels skaits nepiesātināto taukskābju, to starpā pazīstamākās - oleīnskābe (omega-9 tauksk.), kas efektīvi iekļūst dziļākos virsādas slāņos un linolēnskābe (omega-3 tauksk.), kas pieder neaizstājamo taukskābju grupai. Pateicoties nepiesātināto taukskābju klātbūtnei, strausu taukiem piemīt pret-iekaisuma īpašības. Tā pat arī strausu tauku sastāvā ir vitamīni un aminoskābes, kas nodrošina efektīvu ādas mitrināšanu un barošanu un polifenoli, kas darbojas kā antioksidanti, kas arī ir ļoti nozīmīga daļa šūnu aizsargāšanā un reģenerēšanā.

Tīri strausu tauki var tikt uzskatīti par antibakteriāliem, līdz ar to piemēroti dažādu vecumu cilvēkiem, dažādu tipu ādām.

Mūsu strausu taukus un ziedi, kuras sastāvā ir bišu vasks un smilstērkšķu eļļa, iemēģina un izmanto arvien vairāk cilvēki. Tā var būt sezonāli sausa āda, kāds nobrāzums vai skrāpējums, izsitumi vai pat nopietnas dermatoloģiskas problēmas - tam visam mēs iesakām strausu taukus, garantējot pozitīvu efektu vismaz līdz konkrētam līmenim.

Mūsu strausu tauki pieejami ar ēterisko eļļu aromātiem vai bez tiem, savukārt, ziede darbosies kā aizsargkrēms - ilgākai noturībai uz ādas.

Ja nu vecais ādas kopšanas līdzeklis nedaudz apnicis, vairs nav tik efektīvs, vai vienkārši ir vēlme izmēģināt, ko jaunu, tad dabīgie strausu tauki būs īstais, ko meklējat.

Sīkākai informācijai var droši palasīt šeit.


Vieta komentāram